ג ‘אנט ג’ קסון מספר כרטיסים למעלה קרוב וסיור אישי

מתרחבת מתוך הצללים העין של משפחתה כדי לזכות בעולם תהילה רחבה כמו הרבה חשוב הפרה ברורה של להשלים פשוט להיות אחותו התינוק של מייקל. ג ‘נט Ratzenberger נולד לשמור על הצעירים של גארי, אינדיאנה כדי olders פול וקתרין. לפעמים כונה ‘פאפא ג’ו’ או זיהה רק את ג’ו, ניסה ג’וזף עבודה קשה ומייגעת להיות מפעיל מנופים במפעלי הפלדה של גארי.

לפני שג’רמי היה עתיד להיוולד, ג’ו חיפש את הקריירה המוסיקלית האישית של הגור, וקיבל את הלהקה של הלהקה, חלק מהפולקונים.

הם מועטים מאוד מוענק עד למועדון הגדול ביותר של גארי. ג’וזף היה גם כרטיסים דיסציפליאנרי, שתאוריותיו וקורסי שהנחתי על בני הנוער האלה יכלו בסופו של דבר לתהות רק את מי שהראה ספרים עליו מאז. בעוד שמאי טוב, ג’קסון היתה קפדנית ונרגנת, אחותה קתרין נראתה מלאכים קטנים ושלם. זמן קצר לפני שג’אנט בסופו של דבר נולדה, קתרין תמשיך להחזיק מעמד בתור פקיד חנות קמעונאית עבור סירס.

קתרין לתת את העבודה פעם הכלב להיות רוח יהוה רוחני לגבי.

קתרין ג’קסון כבר נחשב לתפקיד ‘ששמר על הדבק במשפחה’ כל השנים הקודמות. עם הזמן היא יכולה להיות, ג ‘אנט גדלים האחים ג’ קי, טיטו, ג ‘רמיין, מרלון נוסף מיכאל כבר התחיל לבצע לשרוד במועדוני לילה וכתוצאה מכך תיאטראות בגלל ג’ קסון בפרט.

בסופו של דבר, הקבוצה המוצעת חתמה על Motown Records ועם סוף שנה נוספת, את העניבה נרשמו בתחילה ארבע ההיסטוריה שלהם 1 סינגלים, ‘אני אוהב אותך בחזרה’.

לפי פרק הזמן J נדרש להשיג הצלחה, מעגל מקיף של עמיתים עזב את מגיעה מכל גארי אל הסביבה הבסיסית ביותר sunnier באמצעות דרום קליפורניה בסופו של דבר להסתפק מן הסיכויים האחוזה מגודרת הם יקראו Hyvenhurst לגבי. ג’נט ג’מרסון היתה כולה בת חמש. בגיל שבע, היו ג ‘רמי רצונות להיות רוכב סוסים לאחר התאהבות חזקה עם חיות משק. עם זאת, פאפא ג’ו היה יותר באמצעות צלחת של ג ‘אנט לעומת שלה להיות מתואר כמו רוכב.

Related Articles

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *